Welkom op de website van Blaak & Breederveld

Medewerkers

Een overzicht van de medewerkers van Blaak & Breederveld vindt u hier:

Advies

Leo Blaak RA - Accountant/Belastingadviseur
  leo@blaak-breederveld.nl

Bram Breederveld RA FB - Accountant/Belastingadviseur
  bram@blaak-breederveld.nl

Leon Ammerlaan - Adviseur/Jaarrekeningmedewerker
  leon@blaak-breederveld.nl 

Martijn van Holsteijn  RB - Adviseur/jaarrekeningmedewerker
  martijn@blaak-breederveld

 

Controle

Richard Macco AA - Extern Accountant/Kantoorleider
  richard@blaak-breederveld.nl

 

Samenstellen

Harry Groot - Jaarrekeningmedewerker
harry@blaak-breederveld.nl

Mirjam van Heijningen - Jaarrekeningmedewerker
mirjam@blaak-breederveld.nl

Rémon van Drunen- Jaarrekeningmedewerker
remon@blaak-breederveld.nl

Ilse Wubben - Jaarrekeningmedewerker
ilse@blaak-breederveld.nl

Dianne Verschoore - Jaarrekeningmedewerker
dianne@blaak-breederveld.nl

 

Loonadministratie

Anita van der Meer - Salarisadministrateur
anita@blaak-breederveld.nl

Renate van der Zande - Salarisadministrateur
renate@blaak-breederveld.nl

Yvonne van der Harg - Salarisadministrateur
yvonne@blaak-breederveld.nl 

Yvette van der Plas - Salarisadministrateur
yvette@blaak-breederveld.nl 

 

Financiële administratie

Marisca Brommer - Administratief medewerker
marisca@blaak-breederveld.nl

 

Algemeen/Intern

Marilla Dijkman - Receptioniste
marilla@blaak-breederveld.nl

Brigitte van Hoeven - Secretaresse
brigitte@blaak-breederveld.nl

Miranda van Kempen - Receptioniste
miranda@blaak-breederveld.nl

Lidewij Maas - Administratief medewerker
lidewij@blaak-breederveld.nl

Sandra Borgdorff - Applicatiebeheerder/Salarisadministrateur/Jaarrekeningmedewerker
  sandra@blaak-breederveld.nl