Wij helpen u graag verder

Kom in contact.

Bij ons op kantoor in hartje Naaldwijk, via telefoon, e-mail of post.
We zijn van maandag tot en met vrijdag telefonisch bereikbaar tussen 08:30 en 17:00 uur op 0174 624 801. U kunt natuurlijk ook gewoon altijd een mailtje sturen naar bb@blaak-breederveld.nl. Wordt u liever gebeld?

Blaak & Breederveld Accountants

Bezoekadres: Dijkweg 2, 2671 GB Naaldwijk
Postadres: Postbus 297 2670 AH Naaldwijk
   
Telefoon 0174 624 801
E-mail bb@blaak-breederveld.nl

Contactformulier

Vul uw gegevens en uw vraag of opmerking in, en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

Aangenaam. Wij zijn Blaak & Breederveld

Advies

Leo Blaak RA

Accountant/ Belastingadviseur

leo@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

LB

Bram Breederveld RA RB

Accountant/Belastingadviseur

bram@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Martijn van Holsteijn RB

Adviseur

martijn@blaak-breederveld

Connect op LinkedIn

Mathijs Breederveld AA RB

Adviseur

mathijs@blaak-breederveld

Controle

Richard Macco AA

Extern Accountant/Kantoorleider

richard@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Vincent Blaak

Controle Assistent

vincent@blaak-breederveld.nl

Rik Vijverberg

Controle Assistent

rik@blaak-breederveld.nl

Samenstellen

Harry Groot

Jaarrekeningmedewerker

harry@blaak-breederveld.nl

Mirjam van Heijningen

Jaarrekeningmedewerker

mirjam@blaak-breederveld.nl

Rémon van Drunen

Jaarrekeningmedewerker

remon@blaak-breederveld.nl

Ilse Wubben

Jaarrekeningmedewerker

ilse@blaak-breederveld.nl

Dianne Verschoore

Jaarrekeningmedewerker

dianne@blaak-breederveld.nl

Loonadministratie

Anita van der Meer

Salarisadministrateur

anita@blaak-breederveld.nl

Renate van der Zande

Salarisadministrateur

renate@blaak-breederveld.nl

Yvette van der Plas

Salarisadministrateur

yvette@blaak-breederveld.nl

Esther Kooy

Salarisadministrateur

esther@blaak-breederveld.nl

Financiële administratie

Marisca Brommer

Administratief medewerker

marisca@blaak-breederveld.nl

Andrea Schut

Administratief medewerker

andrea@blaak-breederveld.nl

Algemeen/Intern

Brigitte van Hoeven

Secretaresse

brigitte@blaak-breederveld.nl

Miranda van Kempen

Receptioniste

miranda@blaak-breederveld.nl

Lidewij Maas

Administratief medewerker

lidewij@blaak-breederveld.nl

Automatisering

Sandra Borgdorff

Applicatiebeheerder

sandra@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Jouw talent optimaal benutten. Dat is werken bij Blaak & Breederveld.