Bereikbaarheid van ons kantoor tussen 24 juni 2024 en 19 juli 2024 én vanaf medio augustus 2024 tot medio september 2025: Vanwege bouwwerkzaamheden zal de Dijkweg, gelegen tussen de Kleine Woerdlaan en de Verdilaan, afgesloten worden voor verkeer. Het verkeer zal worden omgeleid via de Kleine Woerdlaan.

Wij helpen u graag verder

Kom in contact.

Bij ons op kantoor in hartje Naaldwijk, via telefoon, e-mail of post.
We zijn van maandag tot en met vrijdag telefonisch bereikbaar tussen 08:30 en 17:00 uur op 0174 624 801. U kunt natuurlijk ook gewoon altijd een mailtje sturen naar bb@blaak-breederveld.nl. Wordt u liever gebeld?

Blaak & Breederveld Accountants

Bezoekadres: Dijkweg 2, 2671 GB Naaldwijk
Postadres: Postbus 297 2670 AH Naaldwijk
   
Telefoon 0174 624 801
E-mail bb@blaak-breederveld.nl

Bereikbaarheid van ons kantoor tussen 24 juni 2024 en 19 juli 2024 én vanaf medio augustus 2024 tot medio september 2025:

Vanwege bouwwerkzaamheden zal de Dijkweg, gelegen tussen de Kleine Woerdlaan en de Verdilaan, afgesloten worden voor verkeer. Het verkeer zal worden omgeleid via de Kleine Woerdlaan.

Gedurende deze perioden zal de bouwplaats worden bevoorraad door vrachtwagens die opstoppingen kunnen veroorzaken.

Wij vragen u hier rekening mee te houden wanneer u ons kantoor bezoekt in deze perioden.

Contactformulier

Vul uw gegevens en uw vraag of opmerking in, en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

Aangenaam. Wij zijn Blaak & Breederveld

Advies

Leo Blaak RA

Accountant/ Belastingadviseur

leo@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Martijn van Holsteijn RB

Adviseur

martijn@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Controle

Richard Macco AA

Extern Accountant/Kantoorleider

richard@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Walter Bos

Walter Bos

walter@blaak-breederveld.nl

Samenstellen

Harry Groot

Jaarrekeningmedewerker

harry@blaak-breederveld.nl

Mirjam van Heijningen

Jaarrekeningmedewerker

mirjam@blaak-breederveld.nl

Rémon van Drunen RB

Jaarrekeningmedewerker

remon@blaak-breederveld.nl

Ilse Wubben

Jaarrekeningmedewerker

ilse@blaak-breederveld.nl

Dianne Verschoore

Jaarrekeningmedewerker

dianne@blaak-breederveld.nl

Loonadministratie

Anita van der Meer RPP

Salarisadministrateur

anita@blaak-breederveld.nl

Esther Kooy RPP

Salarisadministrateur

esther@blaak-breederveld.nl

Financiële administratie

Marisca Brommer

Administratief medewerker

marisca@blaak-breederveld.nl

Andrea Schut

Administratief medewerker

andrea@blaak-breederveld.nl

Algemeen/Intern

Brigitte van Hoeven

Secretaresse

brigitte@blaak-breederveld.nl

Diana van der Voort

Receptioniste

Diana@blaak-breederveld.nl

Automatisering

Sandra Borgdorff

Applicatiebeheerder

sandra@blaak-breederveld.nl

Connect op LinkedIn

Jouw talent optimaal benutten. Dat is werken bij Blaak & Breederveld.